Хімчистка килимів та килимових поверхонь

Ми проведемо професійну хімчистку ваших килимів, ковроліну та інших килимових покриттів. Проводимо чистку методами екстракції та кристалізації, що дозволяє очистити ваші килимові покриття швидко, але з високою якістю.

Назва послугиДеталіЦіна
Хімчистка ковроліну1 м²30 грн
Виведення жувальних гумок1 шт8 грн
Чистка сходинок80 х 30 смвід 50 грн
Хімчистка синтетичних килимів1 м²35 грн
Хімчистка натуральних килимів1 м²35 грн
Хімчистка килимів з високим ворсом (типу шаггі)1 м²45 грн
Виведення запаху1 м²5 грн
Послуга доставки у дві сторони (килим забираємо і доставляємо згідно адреси замовлення)100 грн

* Використовуємо також метод сухої чистки килимів ( інкапсуляції ) Метод полягає у тому, що наноситься невелика кількість спеціального розчину, обробляється за допомогою щіткової машини, яка втирає цей розчин. Розчин забирає на себе бруд і висихає. Після висихання поверхня обробляється за допомогою порохотяга. Покриття готове до використання вже через 2-3 години після закінчення чищення.

** Точна вартість послуги хімчистки килиму та ковроліну може бути оцінена майстром при огляді. Мінімальна вартість виїзду майстра–450грн. Забір і доставка килиму в межах Львова – 100грн. Мінімальна вартість на забір килиму 250грн Виведення неприємного запаху від 100грн Ми видалимо ЗАПАХ СЕЧІ, ТЮТЮНУ І ЦВІЛІ Якщо ваш диван неприємно пахне. Ми почистимо ваш диван від різного типу запаху, відповідними методами хімчистки.

ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ

Замовте професійну екологічну хімчистку килимів та м’яких меблів у Львові всього за один клік. Залиште Ваші контактні дані і наш працівник обов’язково перетелефонує Вам і уточнить всі деталі

Меню